25 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Cam şişe ayran dolum makinası Tetripak Makine (1)Cam şişe ayran dolum makinası Tetripak Makine (1)

Cam Şişe Ayran Dolum Makinası

Cam Şişe Ayran Dolum makinası müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Cam Şişe ; günlük dolum kapasitesi, kapak özellikleri ve etiket özellikleri ( Tam sarım veya Yarım sarıl ) Cam şişe dolum ve kapama makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Yukarıda Özellikleri tarif edilen bu makina ile Cam şişe ayran dolum, Cam şişe sirke dolum, Cam şişe meyve suyu dolum, cam şişe kefir dolum, cam şişe süt dolum, Cam şişe sos dolum vb. gıda ürünlerinin dolumu yapılabilmektedir.

 

Devamını oku
Cam-şişe-süt-dolum-makinası-Tetripak-makine-süt-dolum-kapatma-etiketleme.Cam-şişe-süt-dolum-makinası-Tetripak-makine-süt-dolum-kapatma-etiketleme.

Cam Şişe Süt Dolum Makinası

Cam şişe süt dolum makinası nın çok tercih edilmesinin sebebi, Cam Şişe nin oldukça sağlıklı ve dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini son tüketiciye değişik ebatlarda cam şişe ler de sunmaktadır. Cam şişe dolum makinası, süt dolum,kapatma ve etiketle işlemleri için kullanılmaktadır. Bu makina ile Cam şişe süt dolum, Cam şişe sirke dolum, Cam şişe meyve suyu dolum, cam şişe kefir dolum, cam şişe sirke dolum, Cam şişe sos dolum vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu, deterjan dolum gibi akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

 

Devamını oku
Cam Şişe Zeytinyağı Dolum ve Kapatma Makinası Tetrimak Makine

Cam Şişe Zeytinyağı Dolum ve Kapatma Makinası

Cam şişe zeytinyağı dolum ve kapatma makinası müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Cam Şişe ; günlük dolum kapasitesi, emniyet bandı ve etiket özellikleri ( Çitf veya Tek taraflı ) Cam şişe zeytinyağı dolum ve kapama makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Cam şişe zeytinyağı dolum makinası nın imalat süreci teknik ekipler arasında kordinasyon ile yürütülmektedir.

Devamını oku
deterjan dolum makinası tetripak makine sıvı deterjan dolumdeterjan dolum makinası tetripak makine sıvı deterjan dolum

Deterjan Dolum Makinası

Deterjan dolum makinası temizlik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaların büyük bir çoğunluğunun kullandığı bir makina dır. Sıvı deterjan ve temizlik ürünlerinin şişe veya bidon dolum kapatma etiketleme işlemlerini yapmak için kullanılmaktadır. Sıvı Deterjan dolum makinası üretici firma tarafından seçilen değişik ebat ve şekildeki şişe dolum kapatma yapabilmektedir. Deterjan dolum, plastik şişe cam sil dolum, bidon deterjan dolum, sıvı deterjan dolum, plastik şişe yüzey temizleyici dolum, plastik şişe cif dolum vb. temizlik ürünlerinin akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

Devamını oku
Dezenfektan dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti. (1)Dezenfektan dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti. (1)

Dezenfektan Dolum Makinası

Dezenfektan dolum makinası sağlık ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaların kullandığı bir makina dır. Sıvı dezenfektan ve hijyen ürünlerinin şişe veya bidon dolum kapatma etiketleme işlemlerini yapmak için kullanılmaktadır. Sıvı Dezenfektan dolum makinası üretici firma tarafından seçilen değişik ebat ve şekildeki şişe dolum ve bidon dolum kapatma etiketleme yapabilmektedir. Bu makina ile dezenfektan dolum, plastik şişe sıvı dolum, bidon dezenfektan dolum, sıvı deterjan dolum, plastik şişe yüzey temizleyici dolum, plastik şişe cif dolum vb. dezenfektan ve hijyen ürünlerinin dolumu yapılabilmektedir.

Devamını oku
Folyo-kapatma-makinası-Folyo-kesme-yapıştırma-Tetripak-MakinesiFolyo-kapatma-makinası-Folyo-kesme-yapıştırma-Tetripak-Makinesi

Folyo Kapatma Makinası

Lineer bir konveyör veya rotary bir sistem üzerine el ile ya da robot yardımı ile yerleştirilen ve yahut dolum makinesinden içleri ürün doldurulmuş olarak sevk edilen kaplar alüminyum kesme kalıbı altında ki yerlerine ulaşır. Folyo kapatma Makina sı üzerinde takılı bulunan alüminyum bobinden indüksiyonlu kesme yapıştırma işlemi gerçekleştirilen ürünler talep edilmesi durumunda plastik kapak kapatma işleminin ardından çıkışa yönlendirilir. Yine üreticinin talep etmesi durumunda çıkışa yerleştirilen etiket modülü ve  inkjet cihazı vasıtası ile etiketleme tarih atma işlemi uygulanır.

 

Devamını oku
pet şişe çiğ süt dolum makinası tetripak makine 2pet şişe çiğ süt dolum makinası tetripak

Pet Şişe Çiğ Süt Dolum ve Kapatma Makinası

Pet şişe çiğ süt dolum ve kapatma makinası taze sütün günlük olarak doldurulup kapatılması işlemini yapmaktadır. Çiğ süt doldurma ve kapatma işleminin yanı sıra müşteri talebine göre kapak üzerine emniyet bandı konabilmektedir. Yine müşteri talebine göre çiğ süt dolum ve kapatma makinası üzerine etiket makinesi ile etiket yapıştırma uygulaması yapılabilmektedir.

Devamını oku
Plastik şişe sıvı dolum makinasıPlastik-şişe-sıvı-dolum-makinası-Tetripak-Makina

Plastik Şişe Sıvı Dolum Makinası

Plastik şişe sıvı dolum ve kapatma makinaları müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Pet şişe veya plastik şişe ; günlük dolum kapasitesi, emniyet bandı ve etiket özellikleri ( Çitf veya Tek taraflı ) plastik şişe sıvı dolum ve kapatma makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır.

Devamını oku
Cam şişe dolum ve metal kapak kapatma makinası tetripakcam şişe dolum pilfer proof kapak kapatma

Cam Şişe Dolum Metal Kapak ( Pilfer Proof ) Kapatma Makinası

Cam şişe dolum ve kapatma makinası şişe dolum makinası grubu içerisinde en çok ihtiyaç duyulan makinadır. Müşteri tarafından talep edilen değişik şekil ve ebatlardaki plastik ve cam şişelere sıvı dolum, kapatma ve etiketleme işlemi yapmak için kullanılır. Gıda sektöründe ki en sağlıklı malzeme olarak kabul edilen cam, gıda ürünlerinin doldurulmasında tercih edilmektedir. Tetripak Makine Ltd.Şti.

Devamını oku
Kavanoz Sterilizasyon Tüneli Tetripak MakineKavanoz Sterilizasyon Tüneli Tetripak Makine

Kavanoz Sterilizasyon Tüneli

Cam kavanoz sterilizasyon , plastik kavanoz sterilizasyon, Yoğurt kovası sterilizasyon veya Numune kabı sterilizasyon işlemleri Kavanoz Sterilizasyon Tüneli ile yapılabilmektedir. Sterilize edilecek olan kavanoz veya kaplar konveyörün girişine el ile veya talep edilmesi durumunda özel dizici robotlar vasıtası ile yerleştirilir.

 

 

Devamını oku
Kavanoz Taşıma Konveyörü ve Emniyet Bandı Isı TüneliKavanoz Taşıma Konveyörü ve Emniyet Bandı Isı Tüneli

Kavanoz Taşıma Konveyörü ve Emniyet Bandı Isı Tüneli

Kavanoz dolum ve kapama makinasında doldurulup kapatılan kavanozlar hattın devamında ki Kavanoz taşıma konveyörü ve emniyet bandı ( Sleeve ) ısı tüneli ne yönlendirilir. Burada kavanoz kapakları üzerine emniyet bantları ısı tüneli vasıtası ile sabitlenerek ürünler son kullanıcıya sevke hazır hale getirilir.

Cam kavanoz kapak emniyet bandı takma , yapılabilmektedir.

 

Devamını oku
şişe etiketleme makinası tetripak makine (4)şişe etiketleme makinası tetripak makine (1)

Şişe Etiketleme Makinası

Bu sistem ile pet şişe etiketleme makinası, plastik şişe etiket makinası, Cam şişe etiketleme makinası, kavanoz etiketleme makinesi vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu gibi akışkan ürünlerin doldurulmuş olduğu kaplarında etiketleme makinası yapılabilmektedir. Plastik şişe etiketleme cam şişe etiketleme pet şişe etiketleme kavanoz etiketleme kova etiketleme Tetripak Makine Dolum kapatma ve etiketleme.

Devamını oku
cam kavanoz dolum ve kapatma makinası tetripak 4cam kavanoz dolum ve kapatma makinası tetripak 2

Cam Kavanoz Dolum ve Kapatma Makinası

Cam kavanoz dolum ve kapatma makinası gıda sanayinin ihtiyaç duyduğu makinalardan biridir. Hijyenik ve sağlam cam kavanozlar günümüzde son kullanıcı tarafından özellikle gıda maddesi ambalajı olarak tercih talep edilmektedir. Değişik ebat ve gramajlarda imal edilen cam kavanozlar Kavanoz dolum kapatma ve etiketleme makinaları tarafından doldurulmaktadır. Tetripak dolum kapatma ve etiketleme makinası.

Devamını oku
Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine (1).Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine

Pet Şişe Meyve Suyu Dolum Makinası

Meyve sularının Pet şişelere doldurulması için kullanılan makinalara Pet şişe meyve suyu dolum makinası denir. Hazırlanmış meyve sularının veya taze sıkılmış meyve sularının Pet şişe dolum işleminden sonra meyve suları tüketiciye sunulmaktadır. Tetripak Makine Ltd. Şti. olarak bu makinaları üretmekte ve sektörün lider firmalarına sunmaktayız.

Devamını oku
Kova dolum ve kapatma makinası tetripak makinekova yoğurt dolum ve kapatma makinası 2

Kova Yoğurt Dolum ve Kapatma Makinası

Plastik kova dolum ve kapatma makinası ülkemizde gıda sektöründe genellikle yoğurt dolum  makinası olarak kullanılmaktadır. Dünya genelinde belirli bölgelerde tüketilen yoğurt, ülkemizde sevilerek yenilen gıdaların başında gelmektedir. Özellikle restoran ve kafeterya gibi kurumsal tüketiciler plastik kova yoğurt u tercih etmektedir. Kova dolum ve kapatma makinası plastik kova yoğurt dolum için kullanılmaktadır.

Devamını oku
bardak ayran dolum ve kapatma makinası tetripak makinebardak ayran dolum makinası

Bardak Ayran Dolum Makinası

Bardak ayran dolum makinası Türkiye’ de milli içeceğimiz olarak kabul edilen ayran ın 75 mm ve 90 mm çaplı plastik bardaklara doldurulması için kullanılan makinadır. Genellikle rotary_döner tabla sistemi ile çalışan plastik bardak ayran dolum makinası, üretim kapasitesinin yüksek olması durumunda lineer sistemde de dizayn edilebilmektedir. Lineer istemde dizay edilen makinaların sonuna ürünlerin viyollere yerleştirilmesi için dizici robotlar entegre edilebilmektedir.

Devamını oku