Pet şişe dolum makinası nın tercih edilmesinin ana sebebi, pet şişenin günümüzde oldukça sağlıklı ve dayanıklı olarak üretilebilmesinden kaynaklanır.

Gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini kullanıcılarına değişik ebatlarda pet şişelerde sunmaktadır.

Pet Şişe dolum makinası akışkan ürünlerin doldurulup kapatılması ve etiketlenmesi için kullanılmaktadır.

Yukarıda Özellikleri tarif edilen bu makina ile cam şişe süt dolum, plastik şişe süt dolum, cam şişe ayran dolum, plastik şişe sirke dolum, cam şişe kefir dolum, plastik şişe meyve suyu dolum, plastik şişe şalgam dolum vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu, deterjan dolum gibi akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

Showing all 3 results

pet şişe çiğ süt dolum makinası tetripak makine 2pet şişe çiğ süt dolum makinası tetripak

Pet Şişe Çiğ Süt Dolum ve Kapatma Makinası

Pet şişe çiğ süt dolum ve kapatma makinası taze sütün günlük olarak doldurulup kapatılması işlemini yapmaktadır. Çiğ süt doldurma ve kapatma işleminin yanı sıra müşteri talebine göre kapak üzerine emniyet bandı konabilmektedir. Yine müşteri talebine göre çiğ süt dolum ve kapatma makinası üzerine etiket makinesi ile etiket yapıştırma uygulaması yapılabilmektedir.

Read more
Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine (1).Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine

Pet Şişe Meyve Suyu Dolum Makinası

Meyve sularının Pet şişelere doldurulması için kullanılan makinalara Pet şişe meyve suyu dolum makinası denir. Hazırlanmış meyve sularının veya taze sıkılmış meyve sularının Pet şişe dolum işleminden sonra meyve suları tüketiciye sunulmaktadır. Tetripak Makine Ltd. Şti. olarak bu makinaları üretmekte ve sektörün lider firmalarına sunmaktayız.

Read more
pet şişe zeytinyağı dolum makinası tetripak makinepet şişe zeytinyağı dolum makinası tetripak makine

Pet Şişe Zeytinyağı Dolum Makinası

Pet şişe zeytinyağı dolum makinası nın bu kadar çok tercih edilmesinin ana sebebi, Pet şişe nin günümüzde oldukça sağlıklı ve dayanıklı olarak üretilebilmesinden kaynaklanır. Bu sebeple gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini kullanıcılarına değişik ebatlarda pet şişe lerde sunmaktadır. Pet şişe zeytinyağı dolum kapatma ve etiketleme makinası yağ dolum kapama ve etiketle işlemleri için kullanılmaktadır.

Read more