Bardak dolum makinesi cam bardak veya plastik bardak içerisine doldurulacak olan ürünlerin dolum kapama işlemlerinin yapıldığı makina dır.

Akışkan, yoğun akışkan veya granül halindeki ürünler talep edilen bardak cinsine göre doldurulur.

işletmenin talep ettiği dolum kapasitesine göre dizayn edilmektedir.

Bardak ayran dolum makinesi nin imalat süreci teknik ekipler arasında kordinasyon ile

yürütülmektedir. Satın alma süreci tamamlanan mamül ve yarı mamüller üretim bandının

el verdiği en hızlı sürede tamamlanarak bir dizi teste tabi tutulmakta ve ardından hazır

duruma gelen Ayran dolum makinası müşteriye sevk edilmektedir.

Showing all 2 results

bardak ayran dolum ve kapatma makinası tetripak makinebardak ayran dolum makinası

Bardak Ayran Dolum Makinası

Bardak ayran dolum makinası Türkiye’ de milli içeceğimiz olarak kabul edilen ayran ın 75 mm ve 90 mm çaplı plastik bardaklara doldurulması için kullanılan makinadır. Genellikle rotary_döner tabla sistemi ile çalışan plastik bardak ayran dolum makinası, üretim kapasitesinin yüksek olması durumunda lineer sistemde de dizayn edilebilmektedir. Lineer istemde dizay edilen makinaların sonuna ürünlerin viyollere yerleştirilmesi için dizici robotlar entegre edilebilmektedir.

Read more
Plastik kase yoğurt dolum ve folyo kapatma makinesi tetripak makinePlastik kase yoğurt dolum ve folyo kapatma makinesi tetripak makine

Plastik Kase Yoğurt Dolum Makinası

Dünya üzerinde bir çok kültürde sofralarda ki yerini her dönem muhafaza etmekte olan yoğurt günümüzde sade olarak tüketildiği gibi meyveli olarak da tüketilebilmektedir. Sade veya meyveli yoğurt plastik kase veya cam kase içerisinde tüketilmektedir. Yoğurt un kaselere doldurulduğu bu makinalara plastik kase yoğurt dolum makinesi veya cam kase yoğurt dolum ve kapama makinası adı verilmektedir.

Read more