Pet Şişe Dolum MakinasıPet-şişe-meyve-suyu-dolum-makinası-Tetripak-Makine-Ltd.-Şti.

Pet şişe meyve suyu dolum makinası sıvı veya akışkan ürünlerin pet şişelere dolum kapatma etiketleme işlemlerini yapan makinelerin genel adıdır. 500 ml ile 10 Lt arasında değişik ebatlarda pet şişe dolum işlemleri bu makinalar da yapılabilmektedir.

Günümüzde gıda sektöründe sıklıkla kullanılan pet şişe dolum makinası değişik ebatlarda pet şişeleri doldurmaktadır. Kullanım ve taşıma kolaylığı olan bu şişeler maliyetlerinin düşük olması sebebi ile de üreticiler tarafından da tercih edilmektedir. 

Gıdanın yanı sıra kozmetik sektöründe de kullanılan pet şişe dolum makinası özellikle kolonya dolum kapatma ve etiketleme için ideal olarak kullanım imkanı sunmaktadır.

Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti.
Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti.

Pet şişe meyve suyu dolum makinası üreticilerin ihtiyaç duydukları özelliklere göre dizayn edilmektedir. Doldurulacak meyve suyu nun akışkanlığı, pet şişe ebatları ve dolum kapasitesi makine dizayn ı konusunda önemli unsurlardır.  

Özellikle meyve konsantresinden elde edilen meyve suları 3 – 5 Lt pet şişe meyve suyu dolum makinesi tarafından şişe dolum kapak kapatma ve etiketleme işşlemlerini yaparak ürünü tüketiciye sunulacak hale getirmektedir. 

Pet Şişe Dolum Makinası imalatı konusunda 10 yılı aşkın süredir tecrübe sahibi olan firmamız, sektörlerinde lider olan markaların yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacına uygun makineleri de en efektif şekilde imal etmektedir. 

 

Tetripak Makine Ltd. Şti.

 

İyi Çalışmalar Dileriz. 

https://www.tetripak.com/sise-dolum-makinasi-video-galeri/

https://www.expogi.com/dolum-ve-paketleme-tetripak-makine.html/

Pet şişe meyve suyu dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti.

Bir cevap yazın

E-Mail Adresiniz Gözükmeyecek. Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz *

Yorumu Gönder